
Гальмівні колодки передні Opel COMBO Tour (X19) 2018-2022
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 35-0127
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Opel COMBO Tour (X19) 2018-2022
| Виробник FEBI BILSTEIN — Німеччина Компанія FERDINAND BILSTEIN JR. (Скорочено — FEBI) була заснована 1818 року, а свою сучасну назву дістала 1844 року. Один із провідних виробників і постачальників запчастин для легкових і вантажних автомобілів. На сьогодні FEBI — відома торгова марка зі світовим ім'ям, яка має філії у 70 країнах на всіх континентах, завдяки чому реалізація високоякісних комплектуючих відбувається досить швидко й без затримок. Своєчасна та швидка поставка запчастин — візитна картка компанії. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 173455 |
| Довжина | 155.2 мм |
| Ширина | 70.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.1 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grandland X, C5 Aircross, Grandland / Grandland X, Berlingo, C4, Partner, Combo, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
