
Сайлентблок балки Opel MRIEVA A 2003-2010
560 ₴
- В наявності
- Код: 30-0119
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки Opel MRIEVA A 2003-2010
виробник Туреччина
-
Внутрішній діаметр 12
-
Довжина [мм] 90
-
Зовнішній діаметр 1 [мм] 60
-
Зовнішній діаметр 2 [мм] 75
-
Сторона встановлення Задня вісь двостороння
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 24245; Lemforder 2658201; Meyle 6145400005; Opel 5402638; Schaeffler FAG 829047010 |
| Довжина | 90 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Meriva |
| Серія | MERIVA 2003-2010 |
| Сумісність | Opel MERIVA 2003-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

