
Генератор Opel ZAFIRA A 1998-2005
5 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20-0077
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Генератор Opel ZAFIRA A 1998-2005
| Производитель Польша |
| O шківів | 50 мм |
| Вага | 7,08 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з вбудованим регулятором |
| Змінна деталь без застави | |
| Кількість ребер | 6 |
| Напруга | 14 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Новий компонент | |
| Положення/градус | L 120 ° |
| Роз’єм/затискач | без роз’єму для лічильника кількості обертів |
| Струм заряджання генератора | 120 А |
| Тип кріплення | 4-точкове кріплення |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Марка | Opel |
| Модель | Zafira |
| Серия | ZAFIRA (F75) 1999- |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | AS-PL |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Код запчасти | 200077 |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Zafira |
Информация для заказа
- Цена: 5 200 ₴
