Генератор Opel ASTRA G 1998-2005
Производитель Польша
| O шківів | 50 мм |
| Вага | 7,08 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з вбудованим регулятором |
| Змінна деталь без застави | |
| Кількість ребер | 6 |
| Напруга | 14 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Новий компонент | |
| Положення/градус | L 120 ° |
| Роз’єм/затискач | без роз’єму для лічильника кількості обертів |
| Струм заряджання генератора | 120 А |
| Тип кріплення | 4-точкове кріплення |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
| Серия | ASTRA G Sedan (F69_) 1998-2009 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | AS-PL |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Код запчасти | 200077 |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra |
Информация для заказа
- Цена: 5 200 ₴

