
Кермовий наконечник лівий Opel SIGNUM 2003-2005
440 ₴
- В наявності
- Код: 35-0044
+380 (96) 114-51-66
- +380 (63) 234-14-21
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кермовий наконечник лівий Opel SIGNUM 2003-2005
виробник — PROFIT Чехія 
Характеристики
| Внутрішня нарізь | M 14 x 1,5 мм |
| Довжина | 135,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M 12 x 1,5 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь ліворуч |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Delphi TA2041; Profit 23020555; Schaeffler FAG 840082210 |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, 9-5, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Vectra |
| Серія | VECTRA C 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
